MESSAGE FROM PRESIDENT


Hello!
I would like to start my lines with thanks. Finding a chance to be a president of Kutahya Porselen where I was playing games during my childhood is very significant to me. I present my endless thanks to my precious father Mr. Nafi Güral who is the head of our family and our companies for his trust on me.
Click here to read more...

CAMPAIGN / NEWS


We are at Zuchex Housewares Fair We are at Zuchex Housewares Fair & Lifestyle on September 03-07 2014
Minikler İçin Özel Ürünler Kütahya Porselen'in Çocuklara Armağınıdır.
Premium Çeyiz Paketi Bu Yılbaşı Sevdiklerinize Bir İyilik Yapın! Sofranızı Premium Çeyiz paketi ile Kütahya Porselen ayrıcalığıyla özenle hazırlayın...
Karadenizin En Büyük Porselen Shoowroomu Açıldı. Karadeniz’in en büyük porselen showroomu; Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç’ın teşrifleriyle 18 Aralık 2013 saat:12:00’de açıldı.
Kare Bone 12 Kişilik Yemek Takımı Kampanyası Kare Bone 12 Kişilik Yemek Takımı Kampanyası 849 TL, Peşin Fiyatına 10 Taksit
Istanbul Showroom Opened Kutahya Porselen, 2014 yılı yeni kreasyonları ile İstanbul Yenibosna'da açıldı.
Sema Güral Sürmeli yeni koleksiyonuyla Osmanlı ihtişamını porselene taşıdı Kütahya Porselen San. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli, Osmanlı’nın görkemini yeni koleksiyonunda porselenle harmanladı ve gelecek nesillere miras kalacak bir koleksiyon tasarladı.